עמותות ומלכ"רים

אי וודאות כלכלית ומכשולים רגולטוריים מהווים אתגרים משמעותיים עבור ארגוני צדקה וארגונים ללא כוונת רווח (NPO), בפרט במהלך שנות משבר כלכלי. צוות העמותות והמלכ"רים של משרדנו מורכב משותפים ומעורכי דין הידועים במומחיותם העמוקה בהיבטי עולם העמותות המשפטי, כך שעמותות ומלכ"רים הפונים אלינו נהנים מייעוץ משפטי מקצועי, המותאם לצרכיהם.

 הצוות שלנו מעניק ללקוחותיו ליווי וייעוץ משפטיים המתבססים על ניסיונו העשיר בהקמת עמותות וליווי למנהליהן, בהובלת משא ומתן על הסכמי תרומות גדולים, בטיפול בהיבטים מעולם משפט העבודה והנדל"ן, ומילוי חובות שונים בעבודה מול הרגולטור.

הצוות שלנו לקח חלק משמעותי גם בעיצוב הדרישות הרגולטוריות, המשפיעות על התנהלות לקוחותינו. בין אם הם זקוקים לטיפול בנושאים דוגמת מימון, משאבים, גיוס או רגולציה, עמותות ומלכ"רים פונים שוב ושוב לצוות שלנו בזכות השירות המשפטי המקיף והיצירתי שהם מקבלים ממנו תדיר.

צוות העמותות והמלכ"רים הרב תחומי שלנו ידוע במתן ליווי משפטי מוקפד, הזוכה באמונם של ארגוני צדקה, תורמים ויזמים חברתיים. הצוות שלנו מייצג ארגונים מקומיים כמו גם ארגוני צדקה זרים הפעילים בישראל, באופן ישיר או באמצעות מוסדות מקומיים דומים.