נדל"ן

מחלקת הנדל"ן של משרדנו הינה מחלקה מובילה ובעלת ניסיון עשיר ועתיר שנים, אשר מטפלת במגוון רחב של עסקאות נדל"ן מהגדולות והמשמעותיות בישראל, בתחומי המסחר, המשרדים, התעשייה והמגורים.

כשהיא מדורגת במדריכי דירוג בינלאומיים, כגון Legal 500, מחלקת הנדל"ן של משרדנו נמצאת בחזית ההתפתחויות בתחום הנדל"ן מזה שנים רבות, לאחר שצברה ניסיון והבנה מעמיקים בשוק הנדל"ן בשנים האחרונות. למחלקה ניסיון בכל תחומי הנדל"ן והיא מלווה ומעניקה ייעוץ מקיף ורב תחומי, ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. המחלקה מטפלת בעסקאות נדל"ן מורכבות ומגוונות ומייעצת ללקוחותיה בפרויקטים ארוכי טווח, לרבות תכנון הקמה והשכרה של מרכזים מסחריים, נכסים מניבים ומרכזים לוגיסטיים, הקמת מתחמי תעשיה ותכנון ומכירת שכונות מגורים. המגוון הרחב של לקוחות המחלקה כולל יזמים פרטיים, משקיעים זרים, חברות גדולות ובעלי קרקעות. כך לדוגמה, בעת האחרונה הוביל צוות הנדל"ן הסכמי מכר נדל"ן בהיקף של למעלה ממיליארד שקלים, בין היתר, עסקת המכירה וההשכרה של מרכז הדגל הלוגיסטי עבור חברת טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ, ועסקת הבניה וההשכרה של מרכז לוגיסטי לענקית ציוד הספורט הצרפתי, דקטלון.

המחלקה מלווה את לקוחותיה החל מהשלבים המקדמיים של הפרויקט ועד להשלמתו, ובין היתר, מלווה את ביצוע בדיקת הנאותות המשפטית, תכנון הפרויקט, בחינת היבטי המיסוי של הפרויקט, קידום הליכי תכנון ורישוי, ליווי הליך הבניה והקמת התשתיות, התקשרויות עם קבלנים, יועצים ונותני שירותים שונים, שיווק וניהול משא ומתן ומכירות, רישום הזכויות, ניהול ופיקוח, ניהול שוטף של הנכסים המושכרים ועוד.

מחלקת הנדל"ן פועלת בשיתוף פעולה עם מחלקות נוספות במשרד, לרבות מחלקת המסים, מחלקת הליטיגציה ומחלקת איכות הסביבה, וזאת במטרה להעניק ללקוחותיה שירות מקיף, מקצועי ויסודי הכולל את כלל ההיבטים הנוגעים הפרויקט.