מיזוגים ורכישות

"Tulchinsky Marciano Cohen Levitski & Co. leverages its top-tier life sciences practice to act for pharmaceutical and healthcare companies on corporate and M&A matters, including RedHill Biopharma, Sanara Ventures and Teva. The group is also distinguished by its strong expertise in hi-tech and venture capital transactions"

(Legal500)

עם עולם M&A מורכב יותר ויותר, שאתגריו עשויים להימשך גם מעבר לשנת 2020, יצטרכו מנהלים לנווט בים של מהמורות – החל מכלכלה עולמית מאטה, דרישות רגולטוריות, כוחות עבודה מתפתחים ומתחים גיאופוליטיים. לקוחותינו, בין אם הם כאלו הפועלים קרוב יותר לבית ובין אם כאלו המחזיקים באסטרטגיה נועזת בחו"ל, נהנים מיועצים משפטיים מהימנים, בעלי הבנה עמוקה של השוק והשראה יצירתית, ומרוויחים מערך מוסף לעסקיהם.

כפרקטיקה העומדת בחוד החנית של שוק המיזוגים הישראלי, מחלקת המיזוגים והרכישות של משרדנו מעמידה ללקוחותיה צוות חזק ומסור, אשר ידוע במיוחד בזכות ניסיונו רב השנים. הצוות שלנו פועל בכל שטחו של הספקטרום העסקי, לרבות בענפי ההיי-טק, מדעי החיים והתרופות. מפיתוח אסטרטגיה, הובלת משא ומתן וביצוע בדיקת נאותות ועד לסגירת מימון וביצוע, הצוות שלנו הינו בעל רקורד מוכח במתן ייעוץ נבון, שזיכה אותו בתפקידי מפתח בעסקאות פורצות דרך עבור חברות ישראליות ורב-לאומיות.

עסקאות מפתח שהוביל הצוות שלנו כוללות את רכישתה של חטיבת העסקים הגנריים של חברת אלרגן העולמית על ידי טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ, בסך של 40.5 מיליארד דולר; רכישת חברת אורבוטק, אותה הוא מלווה מזה עשרות בשנים, ב-3.4 מיליארד דולר על ידי KLA-Tencor; ומיזוג של Chromatis Networks ב -4.8 מיליארד דולר ללוסנט – "האקזיט" הגדול ביותר שהתרחש אי פעם בישראל.

בהסתמך על הידע והניסיון המשפטיים, המסחריים והפיננסיים הרחבים של צוותנו, אנו משלבים את הרמות הגבוהות ביותר של מצוינות מקצועית עם גישה מותאמת ומפורטת למטרתו של כל לקוח, ומבטיחים טיפול אסטרטגי וחסר פשרות כשהם מבקשים לנצל את ההזדמנויות הנקרות בדרכם.