טכנולוגיות מידע וחדשנות

עולם טכנולוגיות המידע הפך למוקד פעילות משמעותי עבור חברות ותאגידים בעולם העסקי. לקוחות המובילים תהליכי חדשנות זקוקים לעורכי דין שהם לא רק משפטנים מהשורה הראשונה – אלא גם בעלי הבנה עמוקה בהייטק, יחד עם ראייה טכנולוגית רחבה.

כמשרד הראשון בישראל שליווה תהליכי החלפת מערכות ליבה בבנק מוביל בשילוב חברת TCS מבית קונצרן הטכנולוגיה TATA – צוות ה-IT והחדשנות במשרדנו ידוע במומחיותו הייחודית ויכולתו להוביל תהליכים מורכבים בעולמות אלו.

צוות ה-IT והחדשנות שלנו מלווה עסקאות פינטק ומייעץ, בין היתר, לגופים פיננסיים, חברות ביטוח, קרנות פנסיה וגופי סליקה הכפופים לרגולציה מורכבת של מערכות. הצוות מלווה את לקוחותיו בפרויקטי דגל מתוקשרים כהקמת IT, החלפת והטמעת מערכות ליבה מתוחכמות ותהליכי דיגיטליזציה. לצד זאת, מתמחה הצוות שלנו אף בעסקאות טרנספורמציה בהיקפים פיננסיים נרחבים, במסגרתן מוסיפים לקוחותיו מערכות מתקדמות למערכותיהם הקיימות. נוסף על הליווי שמעניק הצוות שלנו ללקוחותיו, הוא עובד באופן שוטף מול ענקיות טכנולוגיה בינלאומיות, המתמחות בהקמת מערכים טכנולוגיים מסוג זה.

בין עסקאותיו הבולטות של הצוות שלנו נמצאות הקמת הבנק הדיגיטלי הראשון בישראל; הקמת רשת ערבויות דיגיטליות של בנק הפועלים, בשיתוף עם מייקרוסופט ישראל ו-TATA; ליווי בנק המזרחי בהסבת מערכות ליבה חדשניות; ועוד.