הייטק וקרנות הון סיכון

תעשיית ההיי-טק ממשיכה לצמוח בקצב מסחרר וטכנולוגיות חדשות בשילוב התפתחויות דרמטיות בכלכלה העולמית מחזקות את מגמת התנופה של עולם ההייטק. פעילות בעולם ההיי-טק מחייבת ליווי משפטי יצירתי, המחובר לדופק הפועם של התעשייה.

לקוחותינו בתחום ההיי-טק נהנים מייעוץ משפטי מהימן ודינמי הכולל יכולת שאין שנייה לה – ליצור עבורם תוכניות מוקפדות בדרך להגשמת חזונם, להגן על האינטרסים והנכסים שלהם ולשפר את הערך המוסף של עסקיהם.

עוד מימיו המוקדמים ביותר של הענף, בשנות ה-90 של המאה הקודמת, ניצב צוות ההייטק וההון-סיכון של משרדנו בחזית פעילותו המשפטית. הצוות שלנו מייצג את חברות ההייטק הישראליות והגלובליות המובילות במשק – חברות מבוססות וחברות סטארטאפ גם יחד, לצד קרנות ההון-סיכון הגדולות ביותר במשק הישראלי, וחברות הסטארט-אפ החדשניות בהן הן משקיעות. בנוסף, מעניק הצוות שלנו ללקוחותינו ליווי משפטי המתבסס על ניסיון עשיר במימון ועסקאות השקעה, המתבסס על פעילותו עבור קרנות ההשקעה בעלות הביצועים הטובים ביותר בישראל.

אנו פועלים עבור חברות סטארט-אפ וחברות מתפתחות בתחומים רבים. כך למשל, מלווה הצוות שלנו חברות בעולם ההייטק בכלל התנהלותן המסחרית, לרבות עסקאות מיזוג ורכישה, הובלת תהליכי משא ומתן מורכבים, הסכמי רישוי, פיתוח, הפצה ומסחר, גיוסי הון והשקעות, ועוד.

השירות המקיף שמעניק הצוות שלנו ללקוחותינו כולל ייעוץ בנוגע להקמת קרנות וייעוץ כללי לאורך חיי הקרן, דרך ייצוג בהשקעות בחברות פורטפוליו, השקעות המשך, אסטרטגיות יציאה וליווי משפטי לאורך הנפקה או מכירה למשקיעים מוסדיים בחברות.

המוניטין של הצוות שלנו מתבסס על הידע המשרדי הנרחב והעשיר שלנו בתחום הבריאות, מדעי החיים, מכשירים רפואיים ותעשיות ביוטכנולוגיה, כמו גם תחומי מחשוב ענן, SaaS ו-AI. זאת, כשצוות ההייטק שלנו עובד בסינרגיה ובשיתוף פעולה מלא עם יתר צוותי המשרד בתחומי הליטיגציה, המיסים, הנדל"ן ודיני העבודה – והכל על מנת להעניק ללקוחותינו שירות משפטי מצוין.

כך למשל, הצוות שלנו ייעץ במכירת חברת אורבוטק, חברת ציוד ההייטק המובילה בישראל, ל-KLA – בעסקת מיזוג משולש הופכי מורכבת ביותר – העסקה הגדולה ביותר בישראל בשנת 2018 והשלישית בגודלה בשנים האחרונות; הצוות ליווה את JVP בכל הנוגע להקמת קרנות חדשות ולהשקעות, בגיוס של למעלה מ-1.4 מיליארד דולר בתשע קרנות. בנוסף, ייצג הצוות את Sanara בשורת השקעות בחברות פורטפוליו חדשות והקמת קרן חדשה המתמקדת בבריאות דיגיטלית.

אנו משלבים את הידע המסחרי, המשפטי והטכנולוגי שלנו עם רשת הקשרים המקצועית שהשכלנו לפתח לאורך השנים, מתוך מטרה לסייע ללקוחותינו למצוא את השותפים המשקיעים וההזדמנויות המתאימים לעסקיהם.