מרים שדה פישר

עורכת דין

+972-3-6075000

miriamf@tslaw.co.il

הורדת כרטיס איש הקשר

עו"ד מרים שדה-פישר היא עורכת דין במחלקה המסחרית במשרדנו.

למרים 3 שנות ניסיון בתחום המסחרי, במסגרתן היא מתמחה בטיפול שוטף בחברות סטארט אפ בכל שלבי חייהן. בנוסף, עוסקת מרים בעבודה תאגידית שוטפת, לרבות גיוסי הון, והכנה, מעבר וניהול משא ומתן בקשר עם הסכמים מסחריים מכל הסוגים, מקומיים ובינלאומיים, לרבות הסכמי שירותים, הסכמי ייעוץ, הסכמי רכישה ועוד.

בין לקוחותיה של מרים ניתן למצוא, בין היתר, חברות סטארט-אפ בתחום הפארמה והמכשור הרפואי, וכן חברות ותיקות בתחומי הפארמה והטכנולוגיה, וביניהן המכון הלאומי לביוטכנולוגיה בנגב, נוירודרם (מבית מיצובישי) ועוד.

כמו כן, למרים ניסיון רב בייעוץ לחברות בקשר עם סוגיות של הגנה על מידע אישי ופרטיות, בדגש על היבטי ה-GDPR ודיני הגנת הפרטיות הישראליים, ומספקת ללקוחותיה ייעוץ משפטי מקיף לשיפור וטיוב ניהול המידע שלהם בתחום מתפתח זה . הפרקטיקה כוללת ייעוץ בנוגע לציות רגולטורי, היבטי פרטיות בהסכמים מסחריים ועסקאות, מסמכי מדיניות ונהלים, הטמעה ארגונית, התנהלות מול ספקים, לקוחות וצדדים שלישיים אחרים.

למרים ניסיון בליווי תאגידים מסחריים, המשולב בבקיאות בדיני תאגידים ובהיבטי פרטיות מקומיים וגלובליים הנדרשים לכל חברה המנהלת את עסקיה בישראל, מה שמאפשר לה לספק ללקוחותיה ייעוץ וליווי מוקפדים, המותאמים לצרכיהם ולדרישות הדין הרלוונטיות.

הסמכה: 2018

השכלה:

תואר ראשון במשפטים LL.B אוניברסיטת תל אביב, 2016

תואר שני במשפט מסחרי LL.M M.B.A, אוניברסיטת תל אביב 2017.

שפות: עברית, אנגלית