אלון טבק אבירם

שותף

+972-3-6075000

alont@tslaw.co.il

הורדת כרטיס איש הקשר

עו"ד אלון טבק אבירם הינו שותף במחלקת החברות וניירות הערך ובמחלקת ההייטק של משרדנו.

לאלון למעלה מ-20 שנות ניסיון בליווי וייעוץ משפטי לחברות טכנולוגיה ולתאגידים פיננסיים, עם התמחות ייחודית בהובלת עסקאות מסחריות וטכנולוגיות בינלאומיות, ובפרט של חברות ביוטכנולוגיה ותרופות. מומחיותו של אלון משתרעת על פני טווח רחב של המשפט המסחרי ודיני החברות, לרבות מיזוגים ורכישות, מימון ובנקאות וקניין רוחני. אלון משמש יועץ מהימן לחברות ההייטק המובילות בישראל, ומעניק ללקוחותיו ייעוץ משפטי מבוסס אינטלקט משפטי וניסיון עשיר, המותאם לפעילותם המסחרית והטכנולוגית, וצופה פני עתיד – אל עבר ההזדמנויות והאתגרים האסטרטגיים שלהם.

עם לקוחותיו של אלון נמנות חברות הטכנולוגיה והפרמצבטיקה ומיזמי הייטק מהמובילים במשק הישראלי, כשהוא מלווה אותם בכל השלבים העסקיים בהם הם מצויים. כך, מספק אלון ייעוץ משפטי בהקמת וניהול גופים מסחריים ופיננסיים, מוביל משא ומתן לכריתת בריתות עסקיות ותוכניות מחקר ופיתוח ומביא להצלחת עסקאות אסטרטגיות של לקוחותיו. ניסיונו העשיר של אלון, המתפרש על כל תחומי המשפט המסחרי, מאפשר לו ללוות את לקוחותיו בהצלחה גם בתחומי רישוי, ייצור ומכירה של תוכנות, פיתוחי ביוטכנולוגיה, תרופות, מכשירים ומערכות רפואיים ומוצרי מולטימדיה. לצד זאת, פיתח אלון התמחות ייחודית בתחום טכנולוגיות המידע (IT), כשהוא מוביל בהצלחה פרויקטים מורכבים בתחום טכנולוגיית המידע. אלון מלווה ומייעץ לבנקים ומוסדות פיננסיים מובילים בישראל בהליכי החלפת והטמעת מערכות ליבה, תשתיות ופרויקטי חדשנות שונים.

את זווית ראייתו הייחודית, המשולבת בניסיונו המגוון, רותם אלון לצורך בניית תכניות אסטרטגיות ארוכות טווח עבור לקוחותיו, תוך שהוא מקפיד להצביע בפניהם על הזדמנויות אסטרטגיות ולנהל עבורם את הסיכויים והסיכונים המסחריים הטמונים בעבודתם.

השכלה:
תואר מוסמך במשפטים LL.M, אוניברסיטת שיקגו, 1996
תואר ראשון במשפטים LL.B, האוניברסיטה העברית בירושלים, 1994

הסמכה: ישראל (1995), ניו יורק (1997)

שפות: עברית, אנגלית