מדיה

29.03.2022 גאווה

8 חודשים של משא ומתן, רעיונות, אתגרים, פתרונות ודיונים ארוכים הגיעו לסיומם. שמחים ונרגשים לאחל מזל טוב ללקוחתנו החברה לנכסי קיסריה על חתימת הסכם הקמה והשכרה בינה לבין קבוצת גולף. החברה לנכסי קיסריה אדמונד דה רוטשילד תקים עבור קבוצת גולף בפארק העסקים החכם של קיסריה מרכז לוגיסטי בשטח כולל של כ-29,000 מ"ר. היקף העסקה שנחתמה לתקופה של 25 שנים עומד על כ-262 מיליון ₪. בהקמת המבנה יושקעו כ-90 מיליון ש"ח.
את החברה לנכסי קיסריה ייצגו בעסקה עו"ד גליה זיסקינד-שפיגל, שותפה וראש מחלקת נדל"ן, עו"ד טל לוי ועו"ד ספיר פולניברכות לצוות החברה לנכסים על ההישג.
גאים ושמחים לעבוד בצוותא וללוות אתכם להצלחה!
לקריאת כתבה מלאה בנושא לחצו כאן

24.03.2022 שגרה מבורכת…

מזל טוב ללקוחתנו החברה לנכסי קיסריה על חתימת הסכם שכירות עם חברת "סירקל מהנדסים ותהליכים מיוחדים" המצטרפת ל-230 חברות טכנולוגיה חדישות אשר כבר פועלות בפארק העסקים החכם -בקיסריה.  סירקל מהנדסים ותהליכים מיוחדים עוסקת, בין השאר במתן שירותי מעבדה מתקדמים לפיתוח מוצרים עבור שווקי הרפואה והביטחון, כמו גם לתעשיות התעופה והחלל. החברה תעביר את מוקד פעילותה לבניין אופק 4 בחלקו הצפוני של הפארק, שם תשכור שטח של כ-600 מ"ר.
את העסקה ליוו עורכות הדין טל לוי ושיר זלמנוביץ ממחלקת הנדל"ן של משרדנו.
גאים כתמיד בדרכנו המשותפת. בהצלחה!

22.03.2022 מזל טוב!

שמחים לברך את לקוחתנו החברה לנכסי קיסריה על הסכם השכירות הנוסף שחתמה עם חברת Ossio המציעה טכנולוגיה פורצת דרך למנתחים אורטופדים ופודיאטרים. Ossio היא תושבת ותיקה בפארק העסקים קיסריה וכיום מרחיבה את פעילותה ומוסיפה לשטח הקיים של 1,000 מ"ר כ-816 מ"ר נוספים!
את העסקה ליוו עורכות הדין שיר זלמנוביץ ומעין מילר ממחלקת הנדל"ן של משרדנו.
גאים כתמיד לעשות את המסע אתכם ביחד.

21.03.2022 גם בקוריאה!

ברכות ללקוחתנו, חברת רדהיל ביופארמה RedHill Biopharma (RDHL (Nasdaq)) על חתימת הסכם רישיון בלעדי עם התאגיד הדרום קוריאני – קוקבו Kukbo, עבור תרופה בשם Opaganib  לטיפול בCovid – 19  בדרום קוריאה. תמורת הרישיון תקבל RedHill מראש 1.5 מיליון דולר ותהיה זכאית לתשלומי אבני דרך של עד 5.6 מיליון דולר בנוסף לתמלוגים על מכירות נטו. את העיסקה ליווה עורך הדין (שותף) גרשון (גלן) שלום וינטר מומחה בטיפול ובליווי עסקאות הון פרטי, מיזוגים ורכישות בינלאומיים והסכמי העברת טכנולוגיה.
אנו גאים כתמיד ללוות את לקוחותינו בדרכם הטובה.

15.03.2022 גאווה!

שמחים לבשר כי גם השנה דורגנו ב7 תחומי התמחות שונים בדירוג Duns 100 לשנת 2022.
ברכות למחלקות: נדל"ן, מסחר בינ"ל, מיזוגים ורכישות, ליטיגציה מסחרית, הייטק, דיני עבודה ודיני מיסים!
אנו גאים להעניק ללקוחותינו שנה אחר שנה את השירות המשפטי המקצועי והאיכותי הטוב ביותר.